Rola światła w fotografii – zapraszamy na warsztaty

Data publikacji: 07/03/2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym warsztacie z cyklu “Social media bez tajemnic“.
Zajęciami, które odbędą się we wtorek 28 marca o godzinie 16:30 zaczniemy nową część warsztatów poświęconą fotografii.
Wielu z nas korzysta z dodatkowych opcji, jakie posiadają obecna smartfony – najczęściej jest to właśnie aparat fotograficzny, którym szybko możemy uwiecznić daną chwilę i za moment udostępnić fotkę w Internecie bądź naszych social mediach.
Na najbliższych warsztatach porozmawiamy o roli światła w fotografii
Na zajęcia obowiązują zapisy:
– osobiście w bibliotece;
– telefonicznie (46) 857 13 46
– mailowo: wypozyczalnia@biblioteka.mszczonow.pl

Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy z własnymi smartfonami młodzież oraz dorosłych zainteresowanych tematem.