Podróż po zakamarkach kobiecej duszy – spotkanie DKK

Data publikacji: 29/09/2022

W dniu 20.09. odbyło się pierwsze po wakacjach spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki.

Tematem spotkania była książka Ałbeny Grabowskiej pod tytułem „Lady M.”.

Książka wywołała burzliwą dyskusję na temat motywów działania głównych bohaterów. Zastanawialiśmy się, czy można było postąpić inaczej, czy katastrofa była nieunikniona. Czy można było uniknąć nieszczęśliwego biegu zdarzeń, a w konsekwencji morderstwa?

Książka napisana jest niesamowicie wciągająco, skłania nas do głębszej refleksji, a może nawet do postawienia pytania: „a co ja bym zrobił/a w takiej sytuacji”?

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników na kolejne spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki. Najbliższe spotkanie już 19 października o godzinie 15:00. Tematem rozmów będzie książka Tomka Michniewicza pt.”Chrobot”.