Opowieść o Górnym Śląsku. Spotkanie DKK

Data publikacji: 27/10/2023

Październikowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki zakończyliśmy książką Zbigniewa Rokity “Kajś. Opowieść o Górnym Śląsku”. Lekturze wciągającej, momentami trudnej, ale jakże ważnej. O poszukiwaniu swoich korzeni, niekoniecznie takich, jakie chcielibyśmy mieć.
Klubowicze podzielili się swoimi wrażeniami po przeczytaniu reportażu. Dla autora była to ważna opowieść, która dotyczyła nie tylko historii tego regionu, ale również powrotu do swoich korzeni i rodziny. Nasi czytelnicy również podzielili się swoimi zapatrywaniami na ten region, zwłaszcza w sytuacji, gdy okazało się, że mają rodzinę na Śląsku.

Jeśli chcecie dołączyć do naszych dyskusji – zapraszamy!
Kolejne spotkania:
7.11 g. 17:00 – DKK po godzinach