List do Mikołaja – jarmarkowy konkurs!

Data publikacji: 01/12/2023

Drodzy Czytelnicy, w grudniu będziecie mogli spotkać naszych bibliotekarzy nie tylko w budynkach biblioteki! 16 grudnia 2023 r. (sobota) odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy  – zapraszamy do Parku im. Jana Pawła II. Niedaleko Amfiteatru będzie stało nasze stoisko biblioteczne, które będzie oferowało szereg zabaw dla najmłodszych uczestników, wiele gadżetów i upominków. Start o godzinie 16:00. Serdecznie zapraszamy!

Ponadto zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na najfajniejszy LIST DO MIKOŁAJA
Na naszym stoisku znajdziecie gotowy szablon, który trzeba będzie ciekawie zapełnić i wrzucić do specjalnie przygotowanej skrzynki na listy. Zapewnimy wszystkie materiały potrzebne do stworzenia listu.
Konkurs organizowany jest dla mieszkańców miasta i gminy Mszczonów – dzieci w wieku 3-9 lat.

Regulamin konkursu „List do Mikołaja”

Postanowienia ogólne

• Organizatorem konkursu „List do Mikołaja” jest Miejska Biblioteka Publiczna w Mszczonowie
  • Konkurs ma na celu propagowanie zwyczajów Bożonarodzeniowych wśród dzieci, rozwój umiejętności plastycznych, promocję biblioteki, promocję Jarmarku Bożonarodzeniowego
  • Nagrody ufundowane są przez organizatora
  • Harmonogram konkursu:

*ogłoszenie konkursu 1.12.2023

*czas trwania: 16.12.2023 podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego

*ogłoszenie wyników 19.12.2023 na stronie www biblioteki oraz profilach w mediach społecznościowych

Zasady i przebieg konkursu oraz wyłaniania zwycięzców

• Uczestnikiem może być dziecko w wieku 3-9 lat, które jest uczestnikiem Jarmarku Bożonarodzeniowego w Mszczonowie i odwiedzi wraz z opiekunem stoisko Biblioteki. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest akceptacja regulaminu przez opiekuna prawnego.
  • Konkurs polega na stworzeniu na naszym stoisku Listu do Mikołaja, w którym oprócz listy prezentów znajdą się: zwrot grzecznościowy oraz kilka słów/obrazek o autorze. Zapewniamy wszelkie materiały potrzebne do stworzenia listu. List wrzucamy do specjalnie przygotowanej skrzynki na listy.
  • Rodzic / Opiekun prawny wypełnia metryczkę na odwrocie kartki. Tylko takie prace będą brane pod uwagę przez jury.
  • Jury wyłoni i nagrodzi 3 prace, które będą wyróżniać się pod względem pomysłu, estetyki wykonania, samodzielności pracy.
  • O zwycięstwie poinformujemy za pośrednictwem strony www, w poście na social mediach biblioteki oraz telefonicznie/mailowo.
  • Warunkiem otrzymania nagrody jest zgłoszenie się do biblioteki w celu odebrania nagrody w terminie 7 dni od ogłoszenia wyników.

• Przewidziane nagrody-niespodzianki dla I, II i  III miejsca.
  • Brak możliwości wymiany nagrody na równowartość pieniężną
  • Brak możliwości przenoszenia nagrody na kogoś innego

Reklamacje

• reklamacje można kierować przez 14 dni od daty ogłoszenia wyników do siedziby organizatora

• Wzięcie udziału w zabawie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu
  • W kwestiach nieuregulowanych tym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.