Kody do Legimi na maj

Data publikacji: 17/04/2024

Drodzy Czytelnicy, dla wielu z Was majówka to dobry czas, żeby odsapnąć i poczytać jakąś fajną lekturę w wolnym czasie. Wiemy, ze wielu z Was korzysta też z darmowych e-booków i audiobooków dostępnych dzięki platformie Legimi.
Kody na najbliższy miesiąc będziemy wydawać wyjątkowo w ostatnim dniu kwietnia.

Zapraszamy do biblioteki 30 kwietnia (wtorek) w godzinach pracy naszych placówek w Mszczonowie i w Osuchowie. Przypominamy, że kod może otrzymać Czytelnik, który nie ma przetrzymanych na swoim koncie zbiorów.

Zachęcamy również do wypożyczenia papierowych książek – pod koniec kwietnia na nasze półki trafią kolejne nowości biblioteczne.

Do zobaczenia!