Huncwoci w bibliotece, czyli magiczny escape room

Data publikacji: 16/11/2022

Uroczyście przysięgamy, że knujemy coś dobrego…

Zapraszamy do naszej biblioteki na jedno magiczne popołudnie – przygotowaliśmy dla Was zabawę biblioteczną na podstawie jednej z najpopularniejszych serii czytelniczych na świecie – serii książek o Harrym Potterze autorstwa niesamowitej J. K. Rowling.

Huncwoci w bibliotece, czyli magiczny escape room  – zajęcia będą polegały na rozwiązywaniu przygotowanych przez nas zadań i zagadek, które dowiodą czy jesteście prawdziwymi czarodziejskimi psotnikami niczym książkowi Fred i George Weasleyowie.

Zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mszczonowie (ul. Szkolna 3) w środę 30 listopada. Start godzina 16:30.

Jeśli masz 9 lat lub więcej i czujesz, że na pewno nie jesteś Mugolem – zapraszamy!
Bardzo się ucieszymy, jeśli włożysz czarny strój lub czarną pelerynę. Szata uczniów Hogwartu będzie mile widziana.

Zajęcia potrwają maksymalnie 2 godziny.
Obowiązują zapisy – możecie zjawić się u nas osobiście lub skorzystać z telefonu i zapisać się telefonicznie – nasz numer telefonu: (46) 857-13-46.
Liczba miejsc ograniczona.

Na koniec zachęcamy Was do udziału w escape roomie jednym z naszych ulubionych cytatów, opublikowanym w 1999 roku w magazynie TIME i na rewersach książek serii:

Jeśli sądzisz,
że w dobie komputerów