Dziergana sobota przy audiobooku “Dziewczyna z Woli”

Data publikacji: 08/04/2024
W sobotnie popołudnie 6 kwietnia spotkaliśmy się w bibliotece, aby przy audiobooku Agnieszki Jeż “Dziewczyna z woli” oddać się pasji rękodzielniczej.

Książka na drutach to nie tylko druty! Każde rękodzieło znajdzie u nas miejsce. Gorąco zachęcamy do przyjścia także osoby, które chciałyby się nauczyć sztuki pracy na drutach lub szydełku. Jest to zajęcie bardzo odprężające, a efekty przynoszą wiele satysfakcji.

W spotkaniu “Książka na drutach” towarzyszyła nam instruktorka Kamila Szeliga, która chętnie doradzała, inspirowała oraz pomagała w tworzeniu naszych prac.
Wybrana tym razem książka nie była przypadkiem. Już w maju, autorka “Dziewczyny w Woli” zagości w naszej bibliotece na spotkaniu autorskim. Już dziś serdecznie na nie zapraszamy!
A na kolejne spotkanie przy rękodziele zapraszamy 11 maja o godzinie 15:00. Wstęp wolny!