Bajkowa Para – weź udział w zabawie i zgarnij gadżet!

Data publikacji: 01/11/2021

Kubuś Puchatek, Bolek i Lolek, Smerfy, Żabi Król, Franklin, Miś Uszatek, Filemon i Bonifacy – kto z nas nie zna tych postaci? 5 listopada obchodzimy nietypowe święto – Dzień Postaci z Bajek. Właśnie tego dnia, 5 listopada (piątek) zapraszamy do odwiedzin w MBP w Mszczonowie.

Przygotowaliśmy zabawę dla najmłodszych, która jest bardzo fajna i bardzo prosta – należy odszukać schowaną między regałami pasującą do siebie parę bohaterów z jednej bajki – i pokolorować!

Po znalezieniu rysunków bajkowych bohaterów i pokolorowaniu ich zgłaszamy się do bibliotekarza po nagrodę 🙂

Zapraszamy do udziału w zabawie dzieci wraz z opiekunami. Zabawa trwa w godzinach 10:00-17:00.

Do zobaczenia między regałami!