Europa mało znana – zapraszamy na spotkanie podróżnicze online

Data publikacji: 02/06/2021

Gorąco zapraszamy do udziału w spotkaniu podróżniczym “EUROPA MAŁO ZNANA” w formie online. Spotkanie poprowadzi Michał Szulim, wokalista zespołu PLATEAU oraz podróżnik z zamiłowania. Poniżej możecie przeczytać małą zajawkę na temat spotkania:

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie podróżnicze. Tym razem odwiedzimy nieznane miejsca Europy – z dala od utartych szlaków!

Zapomnijmy o wieży Eiffla, Koloseum czy Akropolu. Tym razem poznamy miejsca w Europie… o których mało kto słyszał. Podczas spotkania zawędrujemy do miasteczka milionerów, dzielnicy hippisów, tajemniczego podziemnego cmentarza, dowiemy się gdzie znajduje się głowa dinozaura z planu filmu “Park Jurajski” oraz poznamy miasteczko, w którym co 10 lat mężczyźni zapuszczają długie włosy i brody. Zapraszamy na nietypową wycieczkę po Europie!

Spotkanie odbędzie się w środę 18 czerwca o godzinie 18:00 na naszym profilu na portalu społecznościowym Facebook.
Wydarzenie odbywa się w ramach naszej czytelniczej akcji “Rok z książką”.

PROWADZENIE – MICHAŁ SZULIM

– autor bestsellerowej  książki “Miejsce za miejscem”, czyli podróże małe i duże” (2017) oraz jej kontynuacji (2019);

– wokalista zespołu PLATEAU, z którym nagrał 6 płyt i zagrał blisko 800 koncertów,

– podróżnik, dziennikarz Radia Dla Ciebie,

– współpracownik pisma podróżniczego “All Inclusive”,