Zapisz się do biblioteki i wygraj E-BOOKa!

Data publikacji: 08/06/2021

Zapraszamy do udziału w dość niecodziennej akcji promocji biblioteki! Tym razem zachęcamy wszystkich tych, którym do biblioteki było nie po drodze – jeśli omijaliście bibliotekę szerokim łukiem, jeśli bliżej Wam było do księgarni niż do biblioteki, jest to doskonała okazja, aby zmienić ten stan rzeczy!

Jest to też akcja skierowana do osób, które nie mają miejsca w torebce – a kochają czytać, ale również dla Czytelników XXI wieku, którzy już dawno odstawili papier do lamusa 🙂

A więc, drodzy WY! Zapisując się do naszej placówki, macie szansę zgarnąć super nagrodę – czytnik ebooków.

O czytniku nie będziemy się tu rozpisywać – najważniejsze jest to, że jest mały, wygodny, i że może w nim wygodnie pomieścić się całkiem sporo książek.

Poniżej przedstawiamy regulamin akcji.

Regulamin akcji „Zapisz się do biblioteki – wygraj czytnik e-booków”

1. Organizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna w Mszczonowie.
  2. Uczestnikami konkursu są mieszkańcy miasta i gminy Mszczonów, w wieku od 13 roku życia wzwyż.
  3. Celem  akcji jest:
    – promowanie działalności Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mszczonowie i Filii w Osuchowie,

– zwiększenie liczby aktywnych użytkowników obu placówek.

1. W akcji udział biorą osoby, które założą konto w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mszczonowie lub w jej Filii w Osuchowie w okresie od 8.06.2021 do 30.11.2021 i pozostają jej użytkownikami. Nie biorą udziału w akcji osoby, które założą konto w ww. okresie, ale na dzień zakończenia akcji nie posiadają już aktywnego konta w placówkach MBP.
  2. Akcja dotyczy czytelników zapisujących się do biblioteki po raz pierwszy. Nie dopuszcza się, aby czytelnik w okresie trwania akcji zamknął konto biblioteczne, a następnie ponownie je otworzył, aby móc dołączyć do akcji.
  3. Zakładając konto biblioteczne, Czytelnik wypełnia swoimi danymi (tj. imię, nazwisko oraz numer karty czytelnika) kartę losowania, która zostaje w obecności Czytelnika zapieczętowana przez bibliotekarza. Karta losowania zostanie wrzucona do szczelnej skrzyneczki, w której będzie czekała wraz z innymi kartami aż do dnia losowania.
  4. Wrzucenie danych do pudełka jest równoznaczne z zaakceptowaniem postanowień regulaminu i RODO.
  5. Wyłonienie zwycięzcy nastąpi drogą losowania. Losowanie transmitowane będzie na żywo na kanale biblioteki na Facebooku. O dacie i godzinie losowania organizator poinformuje z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem na swojej stronie internetowej www.biblioteka.mszczonow.pl oraz kanałach social media www.facebook.com/bibliotekawmszczonowie oraz www.instagram.com/bibliotekamszczonow .
  6. Nagrodą w akcji jest czytnik e-booków.
  7. Nagrodę należy odebrać w ciągu 14 dni od ogłoszenia wyników akcji, lub osobiście umówić się z organizatorem na inny termin.
  8. Nagroda nie podlega spieniężeniu lub wymianie na inną rzecz.