Zapisz się do biblioteki 2.0

Data publikacji: 16/05/2022
Od dziś rusza “Zapisz się do biblioteki 2.0” i znów możecie powalczyć o czytnik ebooków InkBOOK Calypso plus.
Wszystkie osoby w wieku 13+, które w okresie 16.05-31.10.2022 założą konto w naszej bibliotece mają szanse na wygraną.

Regulamin akcji „Zapisz się do biblioteki 2.0”

1. Organizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna w Mszczonowie, zwana dalej MBP.
  2. Uczestnikami konkursu są wszyscy użytkownicy MBP w wieku od 13 roku życia wzwyż, którzy w czasie trwania akcji zapiszą się do biblioteki.
  3. Celem  akcji jest:
    – promowanie działalności Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mszczonowie i Filii w Osuchowie,

– zwiększenie liczby aktywnych użytkowników obu placówek.

1. W akcji udział biorą osoby, które założą konto w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mszczonowie lub w jej Filii w Osuchowie w okresie od 16.05.2022 do 31.10.2022 i pozostają jej użytkownikami w momencie losowania nagrody. Nie biorą udziału w akcji osoby, które założą konto w ww. okresie, ale na dzień zakończenia akcji nie posiadają już aktywnego konta w placówkach MBP.
  2. Do akcji dołącza czytelnik, który po zapisaniu do biblioteki wypełni konkursową kartę zgłoszeniową z niezbędnymi danymi, tj. imię, nazwisko, numer karty bibliotecznej oraz dane kontaktowe (numer telefonu lub adres mailowy) i umieści ją w skrzynce konkursowej.
  3. Akcja dotyczy czytelników zapisujących się do biblioteki po raz pierwszy. Nie dopuszcza się, aby czytelnik w okresie trwania akcji zamknął konto biblioteczne, a następnie ponownie je otworzył, aby móc dołączyć do akcji.
  4. Wyłonienie zwycięzcy nastąpi drogą losowania. Losowanie transmitowane będzie na żywo na kanale biblioteki na Facebooku. O dacie i godzinie losowania organizator poinformuje z minimum 3-dniowym wyprzedzeniem na swojej stronie Internetowej oraz kanałach social media.
  5. Nagrodą w akcji jest czytnik e-booków InkBOOK Calypso plus.
  6. Nagroda nie podlega spieniężeniu lub wymianie na inną rzecz.
  7. O wygranej zwycięzca zostanie poinformowany drogą telefoniczną lub mailową.
  8. Nagrodę należy odebrać w ciągu 14 dni od ogłoszenia wyników akcji lub umówić się z organizatorem na inny termin.
  9. W przypadku nieodebrania nagrody w ww. terminie Organizator zastrzega sobie prawo do ponownego losowania zwycięzcy.
  10. Zgłoszenie chęci udziału w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu oraz przepisów o Ochronie Danych Osobowych.