Wyniki konkursu “Historia Mszczonowa wierszem pisana”

Data publikacji: 15/11/2022

Od 16 maja mieszkańcy miasta i gminy Mszczonów mogli brać udział w konkursie zorganizowanym przez naszą bibliotekę w ramach 645-lecia obchodów istnienia Mszczonowa.
Co należało zrobić? Odnaleźć w sobie ukrytego gdzieś tam głęboko poetę i historyka, który bardzo dobrze zna się na regionalnej historii i zna Mszczonów nie tylko z opowieści.
Zadanie nie było łatwe, konkurs trwał aż do 30 października, ale mieszkańcy naszej małej ojczyzny nie zawiedli.

Nadesłaliście prace, które następnie trafiły do naszego jury.
11 listopada o godzinie 17:00 opublikowaliśmy oficjalne wyniki:

Kategoria szkoła podstawowa:

I miejsce – Mateusz Gromek
II miejsce – Joanna Gromek
III miejsce – Patrycja Kośnik

Kategoria młodzież i dorośli:

I miejsce – Krystyna Albinowska
II miejsce – Joanna Kuran
III miejsce – Tadeusz Charmuszko

Historia Mszczonowa wierszem pisana to szczególny konkurs, który chcemy ładnie podkreślić – szczegóły już niedługo.
Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które odkryły w sobie poetę i znalazły w sobie odwagę na przesłanie swoich dzieł dotyczących historii naszego miasteczka.