Wyniki akcji “Zapisz się do biblioteki 2.0”

Data publikacji: 15/11/2022

W tym roku zapisując się do naszych placówek, można było wziąć udział w drugiej odsłonie akcji “Zapisz się do biblioteki” i mieć szansę na wygranie czytnika e-booków.
Prezent całkiem niezły, zwłaszcza dla amatorów nowych technologii i zapalonych czytaczy. Bo jaki to komfort wziąć na wakacje/urlop cienki i lekki czytnik zamiast całej torby książek, prawda?
I mimo że nie mamy tu aromatu nowej książki, prosto z drukarni na czytniku mamy dostęp do e-booków z najpopularniejszych platform: Empik Go, Legimi i innych e-księgarni.

No ale! Wracając do głównego tematu – kto wygrał ów czytnik (Inkbook Calypso Plus) ?

Z losowania przeprowadzonego na żywo na naszym profilu na Facebooku, które odbyło się 7 listopada nasza bibliotekarka Asia wylosowała kartkę z nazwiskiem szczęśliwca.

Gratulujemy Pani Sabinie Dziurze, życzymy samych przyjemnych chwil z e-książkami.

Należy również wspomnieć, że Ci, którzy zapisali się do naszych bibliotek w październiku mieli dodatkowo szansę na wygranie losu do mszczonowskiej Cukierni Łomża – bonu na pyszne ciacho i kawę w pakiecie. Dwa nazwiska wylosowała bibliotekarka Karolina. Szczęśliwcami okazali się Kacper Chojecki oraz Wioletta Józefowicz. Gratulujemy i życzymy smacznego! 😀

Dziękujemy wszystkim, którzy zapisali się do naszej placówki. Mamy nadzieję, że będziecie do nas zaglądać po dobre książki i uczestniczyć w naszych wydarzeniach bibliotecznych.