15 listopada odbędzie się kolejne spotkanie z planszówkami!
Zapraszamy do gry w godzinach 17:00-22:00 – w ciągu tych kliku godzin rozegramy wciągające rozgrywki gier planszowych, które są dostępne na naszych regałach.
Możecie wziąć ze sobą swoje planszówki i zagrać w nie w przestronnych wnętrzach biblioteki.
Do zobaczenia!
Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.