Od 19 stycznia najmłodsi mieszkańcy naszej gminy mają ferie zimowe, więc na ten wesoły czas wolnego od zajęć lekcyjnych zachęcamy do odwiedzin w naszych placówkach bibliotecznych.
W tym roku przygotowaliśmy dla chętnych warsztaty i zajęcia w oparciu o ciekawe książki:
23. stycznia (piątek) o godz. 11:00 – Zimowe Mistrzostwa LEGO – warsztaty kreatywnego budowania z klocków LEGO – dla dzieci (6 lat +) i młodzieży.
Dodatkowo: samodzielny czas wolny w bibliotece: z grami planszowymi, puzzlami, karciankami, konsolą XBOX i komputerami – dostępne w godzinach pracy biblioteki.
Na warsztaty obowiązują zapisy: telefonicznie pod numerami: (46) 857-13-46, 503-304-430 oraz (46) 816-66-54 (filia w Osuchowie), a także osobiście w siedzibach biblioteki.
Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.