Szkolna 3, 96-320 Mszczonów

A jak będę dorosły… Spotkania z ciekawymi zawodami

22 czerwca 2020 @ 12:00 - 10 sierpnia 2020 @ 18:00

|Powtarzające się Wydarzenie (Zobacz wszystkie)

An event every week that begins at 12:00 on poniedziałek, repeating indefinitely

An event every week that begins at 12:00 on poniedziałek, repeating until 29 czerwca 2020

An event every week that begins at 12:00 on poniedziałek, repeating until 6 lipca 2020

An event every week that begins at 12:00 on poniedziałek, repeating until 13 lipca 2020

An event every week that begins at 12:00 on poniedziałek, repeating until 20 lipca 2020

Miejska Biblioteka Publiczna w Mszczonowie zaprasza na cykl spotkań z ciekawymi zawodami, tym razem… w Internecie! Do tej pory mieliśmy przyjemność spotykać się z przedstawicielami ciekawych zawodów bezpośrednio między bibliotecznymi regałami. Naszymi gośćmi byli m. in. leśnik, trenerka piłki nożnej, pielęgniarz, pszczelarz, strażak. Niestety, ze względu na zmienioną formę działania biblioteki, chwilowo nie możemy zaprosić naszych najmłodszych (i tych nieco starszych) Czytelników na starcie oko w oko z ciekawymi zawodami 😉 Dlatego nasze zajęcia przenieśliśmy na naszą stronę internetową. W zakładce “Spotkania z książką” znajdziecie Państwo krótkie prezentacje dotyczące według nas, ciekawych profesji. Link poniżej:

biblioteka.mszczonow.pl/spotkania-z-ksiazka/

Cykl prezentacji “A jak będę dorosły…” zamieszczamy w każdy poniedziałek, od 1 czerwca, aż do 20 lipca o godzinie 12:00. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do obejrzenia tych krótkich filmików i pokazania ich swoim pociechom.

Prezentacje możecie również zobaczyć na naszym profilu facebookowym:

www.facebook.com/bibliotekawmszczonowie/

Start:
22 czerwca 2020 @ 12:00
Koniec:
10 sierpnia 2020 @ 18:00
Wydarzenie Categories:
, ,

Miejska Biblioteka Publiczna w Mszczonowie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

wpChatIcon