Wieczór kolęd w bibliotece – koncert uczniów ze szkół w gminie Pniewy

Data publikacji: 10/01/2020

Okres świąteczny zakończyliśmy z wielkim przytupem! W piątek, 10 stycznia 2020 roku gościliśmy w naszej bibliotece wspaniałych artystów – uczniów i absolwentów ze szkół w gminie Pniewy – którzy zaprezentowali nam program wokalny składający się z polskich kolęd i pastorałek. Te dobrze wszystkim znane jak i mniej popularne utwory artyści zaprezentowali wraz z powstałym na tę okoliczność zespołem. Piątkowy wieczór upłynął nam pod znakiem wzruszeń w rytm “Kolędy dla nieobecnych”, ale też szerokich uśmiechów w takt góralskiej “Gore gwiazda Jezusowi”.

Dziękujemy za wspaniałe zakończenie okresu świątecznego i niecierpliwie czekamy na kolejny występ uzdolnionych młodych artystów w naszej bibliotece.