Tydzień Bibliotek: Dobra lektura to moja natura – KONKURS

Data publikacji: 08/05/2021

Przed Wami konkurs fotograficzny! Wierzymy że wśród Naszych Czytelników nie brak artystycznych dusz, dlatego w tym roku proponujemy Państwu zabawę z nagrodami. Szczegóły na plakacie. Do dzieła!

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu organizowanego w ramach XVIII edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek:

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

„Dobra lektura to moja natura”

ORGANIZATOR:

• Miejska Biblioteka Publiczna w Mszczonowie

TEMAT:

„Dobra lektura to moja natura”

Do udziału w konkursie fotograficznym zapraszamy wszystkich czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mszczonowie

Cele konkursu:

• Kształtowanie i rozwijanie wśród czytelników zainteresowań fotografią
  • Zachęcenie do fotograficznej „interpretacji” otaczającej rzeczywistości
  • Poszukiwanie nowych form i środków wyrazu artystycznego
  • Prezentacja czytania jako formy spędzania wolnego czasu
  • Promocja czytelnictwa w czasie pandemii
  • Promocja Tygodnia Bibliotek 2021.

Tematyka konkursu:

Interpretacja tematu jest dowolna.

Termin nadsyłania prac:

• Od 8 maja do 15 maja 2021r. do godz. 23:59

Termin rozstrzygnięcia konkursu:

19 maja 2021 r. na profilu Facebookowym oraz stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mszczonowie.

Warunki i przebieg konkursu:

Autor może nadesłać jedno zdjęcie.

Zdjęcie oraz dane kontaktowe (imię, nazwisko uczestnika [i opiekuna, jeśli uczestnik konkursu jest niepełnoletni], wiek uczestnika, numer telefonu uczestnika/opiekuna) należy przesłać na adres e-mail wypozyczalnia@biblioteka.mszczonow.pl w terminie określonym w regulaminie. Jury w składzie: dyrektor biblioteki oraz 3 bibliotekarzy wybiera 3 prace, które zostają nagrodzone.

Wszystkie prace zostaną udostępnione na fanpage’u biblioteki w serwisie Facebook po zakończeniu konkursu. Nadesłanie zdjęcia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację pracy w serwisie.

Uwagi końcowe:

Konkurs jest bezpłatny.

Autorom najciekawszych prac przyznane zostaną nagrody rzeczowe – karty podarunkowe do salonu Empik o wartości 50 zł, 30 zł, 20 zł.

Zdjęcia nagrodzone i wyróżnione przechodzą na własność organizatora. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do bezpłatnej ekspozycji prac oraz promocji zdjęć w celach propagowania idei konkursu.

Prace nie spełniające wymagań regulaminowych nie będą oceniane. Nadesłanie prac jest równoznaczne z uznaniem regulaminu.