Spotkanie z książką Eleny Ferrante

Data publikacji: 30/05/2022

Wiecie jak fantastycznie dyskutuje się o książce, gdy na stole pachną świeże konwalie przyniesione przez jedną z klubowiczek?

My przekonaliśmy się o tym na wczorajszym – majowym – spotkaniu DKK. Choć lekturę, o której rozmawialiśmy możemy zaliczyć raczej do tych trudniejszych, to w takich okolicznościach rozmawiało nam się o niej bardzo przyjemnie.

Opisana w powieści “Czas porzucenia” historia Olgi okazała się ciekawym tematem do dyskusji. “Znakomite studium rozpaczy i zagubienia” – możemy przeczytać o książce w jednej z recenzji. Jak myślicie, czy nasi klubowicze podzielali to zdanie, czy może wręcz przeciwnie? 🙂

Na kolejne spotkanie zapraszamy 22 czerwca. Porozmawiamy o książce “Przesłonięty uśmiech”.