Spotkanie z Joanną Papuzińską

Data publikacji: 21/03/2023
Pierwszy Dzień Wiosny przywitaliśmy spotkaniem autorskim z Joanną Papuzińską.
Prozaik, poetka, autorka bajek i wierszy dla dzieci – od lat króluje na listach bestsellerów literatury dziecięcej.
Była to fantastyczna okazja dla dzieci z mszczonowskiej Szkoły Podstawowej, aby spotkać osobiście autorkę szkolnej lektury. Nie bez powodu to właśnie “Asiunia” cieszyła się wielkim powodzeniem przy zakupie książek z autografem autorki.
Dzięki niezwykle trafnym pytaniom prowadzącej – Joanny Szeligi z MBP – dowiedzieliśmy się m.in. skąd autorka bierze pomysły na liczne książki, jak świętowała pierwszy dzień wiosny jako dziecko oraz o ulubionych bajkach i wierszach dla dzieci.
Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją.