Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie – spotkanie DKK

Data publikacji: 24/02/2023
Ferie trwają w najlepsze, ale nie możemy zapomnieć o naszych cyklicznych spotkaniach DKK 😉
We wtorek, 14 lutego, nasi klubowicze spotkali się, aby podyskutować o książce “Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie” J. Knoll. Powieść wzbudziła w czytelniczkach ogromne emocje – zastanawiały się m. in., jak długo można udawać bycie szczęśliwym i zakładać maskę osoby idealnej, której życie wydaje się być takie samo. I co zrobić w sytuacji, gdy znajdzie się choć jedna osoba, która wskaże choć jedną rysę na tym idealnym obrazku?
Nie obyło się bez odniesień do filmu, który możecie obejrzeć na platformie Netflix.
Na kolejne spotkanie – z książką “Greenpoint. Kroniki małej Polski” Ewy Winnickiej – zapraszamy 22 marca o godzinie 15:00.