Konkurs na najpiękniejszą jesienną dynię!

Data publikacji: 18/10/2021

Zapraszamy do udziału w konkursie na Jesienną Dynię! Co należy zrobić? Udekorować po swojemu ten piękny jesienny owoc i przynieść do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mszczonowie w dniach 25-27 października w godzinach pracy biblioteki.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

A więc dynie w dłoń i do dzieła!

Regulamin konkursu „Jesienna dynia”

1. Organizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna w Mszczonowie, zwana dalej MBP.
  1. Uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku 4-10 lat, młodzież w wieku 11-17 lat oraz dorośli. Prace oceniane będą w powyższych kategoriach wiekowych.
  2. W każdej kategorii wiekowej jury przyznaje jedną nagrodę główną. Jury może zadecydować o przyznaniu dodatkowych wyróżnień.
  3. Jury składa się z wybranych pracowników MBP.
  4. Celem  konkursu jest:
    – aktywizacja różnych grup wiekowych w okresie jesiennym,
    – pobudzenie aktywności twórczej, rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej i przestrzennej,
    – prezentowanie swoich osiągnięć twórczych na forum miasta i gminy.
  5. Przy ocenie prac brane będą pod uwagę następujące kryteria:
    – oryginalność,
    – brak elementów gotowych,
    – estetykę wykonania,
    – wykorzystanie własnej inwencji twórczej ,
    – samodzielność wykonania.
  6. Każdy uczestnik może dostarczyć tylko jedną pracę.
  7. Prace należy złożyć w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mszczonowie (ul. Szkolna 3) do dnia 27.10.2021r. do godziny 18:00.
  8. Pracę należy zaopatrzyć w metryczkę zawierającą:
    -nazwisko i imię uczestnika,
    -wiek,
    -dane kontaktowe: numer telefonu lub adres mailowy – w przypadku kategorii wiekowej dzieci – do rodzica lub opiekuna prawnego.
  9. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie lub mailowo 29.10.2021 r. Dodatkowo wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie www organizatora oraz fanpage’u na Facebooku. Nagrody można odbierać 29.10.2021 oraz 30.10.2021r. w godzinach pracy biblioteki.
  10. Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnej reprodukcji i wykorzystywania zdjęć nagrodzonych prac.